ERA

 was born 24.11.2004 in our kennel. Era has epithet GLADIATRO EX ASIA - name this  kennel is our friend Romana Fojtová. Our first litter we decided make on our friend. Era is very promissing young female with good blood line!

 

Otec/father of Era:

Champion FAUST ( IntCh. ILGIZ x Batyra )

 

    

Sourozenci Fausta  - Littersister and brother of Faust   :

 Ch.FILGYZ                        FINA

                

otec: Ich. Ch. PL ILGIZ (chov.st.  Senat iz Jaroslavi)

nar. 28.9.1996. Jeho otcem je Šafir vnuk slavného Aktaše, který vyniká svou mohutností. Matkou je Interšampiónka a šampiónka Ruska Afi Gjurza (světová a evropská vítězka v letech 1997 a 1998) je dcerou Aktaše a šampionky Ruska Gjurzy. Ilgiz je pokračovatelem linie Aktaše, sám prochován 2 x 3 na něho samotného. Tato linie je velice populární a žádaná. Aktaš (aborigen) byl vyvezen z Turkmenistánu a stal se zakladatelem Novosibirské linie. Ilgiz vyniká ve svém exteriéru, tak jako jeho velice známý a úspěšný bratr žijící v RUSKU- IMIR ,majitel Natalie Smirnova Russia.                

  • Výstavní výsledky ILGIZE:
    5 x titl. BIG, 4x BIS, 23x BOB, 25x CAC, 21x CACIB, a řada dalších titulů, po 4 roky za sebou získal titul Klubového vítěze PL a KV Německa. Ilgiz dokázal zvítězit v 7 státech Evropy, získal ve velice krátkém čase titul šampióna PL a Interšampióna...

V roce 2001 na Klubové výstavě získal ocenění nejlepšího plemeníka roku. Jeho potomci jsou dnes šampióny řady států. I u nás se jeho potomci umisťují na prvních místech. Ilgiz spolehlivě předává typický exteriér i povahu, jeho potomci jsou jednotného typu.

 

SOUROZENCI ILGIZE :

          
 

Matka Fausta je velmi pěkná, typická fena pro své plemeno jmenuje seBATYRA .

Batyra at 11years old / Batyra ve svých 11letech

Majitel/owner : chov.st./kennel "SHER CHAN " CZ

 

 

Matka/mother of ERA:

CAC,KV,OV AJŠA Lefred(Ch.Barud x Lejla )

  foto v 8letech ...

SOUROZENCI  AJŠI ( litters brothers and sisters of Ajša)  

Otec Ajši : Ch. Barud, nar.: 8.9.1994 (viz. foto- 10,5let) Father of Ajša named Barud . Barud má 100% RUSKOU krevní linii. Jeho matka Ch. Chasma Dzhambulskaja je importovaná fena s Uralu(sibiřská oblast)! Tato celo-bílá fena vynikala jak v exteriéru tak v povaze.

Výstavní výsledky/ Results of Barud :

  • Český šampion, 15x CAC, 4 x CACIB, 9 x BOB, 2 x Klubový vítěz, Národní vítěz, šampion Prahy

Matka Ajši:

Lejla Borojo,nar.: 25.11.1998 (JCH,CH Argo Amazon Hurican x CH Ejsar Borojo) chovatel : Boris Kopeliovič -SK, majitel: Edita Voplakal chov.st. "Medzhal Ala".

CAJC, 2x CWC,NswR, KV, vítěz klubové výstavy MPDP- CAC...
 

EJSAR     ARGO   

Kennel "Skuruthay" © 2007 Home Sary Shaitan KibirkaOur FemalesPuppies LittersContact Articles

  "Medzhal Ala"

footer image footer image